Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Error
my: အမှား

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
