Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
