Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Address
oc: Adreça

en: Other
oc: Autre

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Not available
oc: Pas disponible

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
