Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
