Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Error
ro: Eroare

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Other
ro: Altele

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: - Select -
ro: -Selectați-
