Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Error
sl: Napaka

en: Not installed
sl: Ni nameščeno
