Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Error
sq: Gabim

en: Other
sq: Tjetër

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
