Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Error
vi: Lỗi

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Other
vi: Khác

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Technology
vi: Công nghệ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Incomplete
vi: Chưa hoàn tất

en: HTML Content
vi: Nội dung HTML

en: Education
vi: Giáo dục
