Smart Store (1.0.3) - en to hu translation catalogue (403 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Action
hu: Művelet

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Support
hu: Támogatás

en: Categories
hu: Kategóriák

en: view
hu: megtekintés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: settings
hu: beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Icon
hu: Ikon

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Issue
hu: Feladat

en: Picture
hu: Kép

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Database
hu: Adatbázis

en: Off
hu: Ki

en: Footer
hu: Lábléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Severity
hu: Szint

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Qty
hu: Menny.

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoice
hu: Számla

en: Code
hu: Kód

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Store
hu: Bolt

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Color
hu: Szín

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hu: @site jelenleg karbantartás alatt áll, tartalma hamarosan újra elérhető lesz. Addig is köszönjük a türelmet.

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Tools
hu: Eszközök

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Profile
hu: Profil

en: Votes
hu: Szavazatok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Activity
hu: Tevékenység

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: or
hu: vagy

en: Video
hu: Videó

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Promotions
hu: Népszerűsítések

en: Cart
hu: Kosár

en: Coupon
hu: Kupon

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Product
hu: Termék

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: Document
hu: Dokumentum

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: image
hu: kép

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Used in
hu: Ez használja

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Profiles
hu: Profilok

en: Popular
hu: Népszerű

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Usage
hu: Használat

en: Brand
hu: Márka

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Account
hu: Saját adatok

en: Search help
hu: Keresés a Súgóban

en: Billing information
hu: Számlázási információk

en: About
hu: Leírás

en: No items found.
hu: Nincs találat.

en: Publish content
hu: Tartalom közzététele

en: and
hu: és

en: Unpublish comment
hu: A hozzászólás elrejtése

en: Shipping method
hu: Szállítási mód

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Rating
hu: Értékelés

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Product Catalog
hu: Termékkatalógus

en: Cart block
hu: Kosár blokk

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: of
hu: /

en: Flags
hu: Jelölők

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: No products available.
hu: Nincs elérhető termék.

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Email: Plain
hu: Email: egyszerű

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Delete comment
hu: Hozzászólás törlése

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Search index
hu: Keresési index

en: Video file
hu: Videófájl

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Publish comment
hu: Hozzászólás közzététele

en: Total price
hu: Végső ár

en: Add to Wishlist
hu: Kívánságlistához

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Scrollable
hu: Görgethető

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compact
hu: Tömör

en: Who's new
hu: Új felhasználók

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Billing
hu: Számlázás

en: Personal contact form
hu: Személyes kapcsolatfelvételi űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: Menu position
hu: Menü elhelyezkedése

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Normal vote
hu: Normál szavazat

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
hu: Az alapértelmezés szerinti címke a tartalommal kapcsolatos szavazatoknál. Ha többszörös szavazatokat különböző címkékkel adnak le a tartalom egy részén, akkor ezzel a címkével is ad egy azonnali szavazatot.

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító

en: Authorized
hu: Jogosult

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: No orders available.
hu: Nincs leadott rendelés.

en: Monthly archive
hu: Havi archívum

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full comment
hu: Teljes hozzászólás

en: Save comment
hu: Hozzászólás mentése

en: Unapproved comments
hu: Nem elfogadott hozzászólások

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Recent content
hu: Friss tartalom

en: Unpublish content
hu: Tartalom elrejtése

en: Make content sticky
hu: Tartalom kiemelése

en: Make content unsticky
hu: Tartalom kiemelésének megszüntetése

en: Promote content to front page
hu: Tartalom címlapra helyezése

en: Remove content from front page
hu: Tartalom levétele a címlapról

en: Save content
hu: Tartalom mentése

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hu: [site:name] adminisztrátora által létrehozott új felhasználói fiók elkészült

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: square
hu: négyzet

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Stop sending
hu: Küldés leállítása

en: Update URL alias
hu: Webcímálnév frissítése

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Unit Price
hu: Egységár

en: Unit price
hu: Egységár

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Dark
hu: Sötét

en: Delete order
hu: Megrendelés törlése

en: Asc
hu: Növ

en: You have not placed any orders with us yet.
hu: A felhasználó még nem adott le megrendelést.

en: Master
hu: Mester

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Daily Schedule
hu: Napi program

en: No stores available.
hu: Nincs elérhető bolt.

en: Stores
hu: Boltok

en: All Categories
hu: Minden kategória

en: Publish taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés közzététele

en: Unpublish taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés elrejtése

en: Order items
hu: Rendeléselemek

en: Node operations bulk form
hu: Tartalmak tömeges műveleteit lehetővé tevő űrlap

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Welcome!
hu: Üdvözlet!

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: 1 place | @count places
hu[0]: 1 hely
hu[1]: @count hely

en: Registering module
hu: Használó modul

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: File usage
hu: Fájl használata

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Public Files Directory
hu: Nyilvános fájlok könyvtára

en: Private Files Directory
hu: Privát fájlok könyvtára

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Block the selected user(s)
hu: A kiválasztott felhasználó tiltása

en: Cancel the selected user account(s)
hu: A kiválasztott felhasználók törlése

en: Unblock the selected user(s)
hu: A kiválasztott felhasználó tiltásának feloldása

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó fióktörlési kérelme [site:name] webhelyen

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó bejelentkezési adatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyásra várva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (zárolva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (törölve)

en: Links related to the active user account
hu: A jelenleg bejelentkezett felhasználó fiókjával kapcsolatos műveletek

en: Administrative task links
hu: Műveletek adminisztrátoroknak

en: Site information links
hu: Információk a webhelyről

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: User tool links, often added by modules
hu: Műveletek felhasználóknak, gyakran más modulok révén

en: Recent comments.
hu: Legújabb hozzászólások.

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: All content, by month.
hu: Minden tartalom, hónaponként csoportosítva.

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: All content, by letter.
hu: Minden tartalom, kezdőbetűk szerint csoportosítva.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
hu: Egy bizonyos taxonómiakifejezéshez tartozó tartalom.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
hu: Egy listát jelenít meg a webhely legfrissebb felhasználói fiókjairól.

en: Who's online block
hu: Jelenlévő felhasználók blokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
hu: Megmutatja a legutóbb aktív felhasználókat és az aktív felhasználók számát.

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: A list of new users
hu: Új felhasználók egy listája

en: There are currently @total users online.
hu: Jelenleg @total felhasználó van online.

en: There are currently 0 users online.
hu: Jelenleg 0 felhasználó van bejelentkezve.

en: A list of users that are currently logged in.
hu: Egy lista a jelenleg bejelentkezett felhasználókról.

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Product variation
hu: Termékvariáció

en: Publish product
hu: Termék közzététele

en: Unpublish product
hu: Termék elrejtése

en: Carts
hu: Kosarak

en: User orders
hu: Felhasználó rendelései

en: Display a list of placed orders for a user.
hu: Megjeleníti egy felhasználó rendeléseinek listáját.

en: {{ quantity }}&nbsp;x
hu: {{ quantity }}&nbsp;×

en: Cart form
hu: Kosár űrlap

en: Delete product
hu: Termék törlése

en: Delete store
hu: Bolt törlése

en: Order item
hu: Rendeléselem

en: Add to Cart Form
hu: Kosárba űrlap

en: Display a set of order items in a table.
hu: Táblázatosan megjeleníti rendelési tételek egy csoportját.

en: Order logs
hu: Rendelési naplók

en: No log entries.
hu: Nincsenek naplóbejegyzések.

en: Delete flagging
hu: Jelölés törlése

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Find and manage comments.
hu: Hozzászólások keresése és kezelése.

en: The approved comments listing.
hu: Az elfogadott hozzászólások listája.

en: Comments published
hu: Közzétett hozzászólások

en: The unapproved comments listing.
hu: A még el nem bírált hozzászólások listája.

en: Comments unapproved
hu: El nem bírált hozzászólások

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom. A <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/hu/docs/user_guide/hu/index.html">Drupal 8 Kézikönyv</a> hasznos kiindulási pont lehet a webhelyépítés első lépéseihez.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Content Manager
hu: Tartalomkezelő

en: - Any -|All Categories
hu: – Bármelyik – | Összes kategória

en: Add the Administrator role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása az <em>Adminisztrátor</em> szerepkörrel

en: Remove the Administrator role from the selected user(s)
hu: Az <em>Adminisztrátor</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: There are no profiles yet.
hu: Még nincsenek profilok.

en: There are no shipments yet.
hu: Még nincsenek kiszállítások.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.

en: @interval hence
hu: @interval múlva

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)

en: Wide (1090)
hu: Széles (1090)

en: Content blocks
hu: Tartalmi blokkok

en: Find and manage content blocks.
hu: Tartalmi blokkok keresése és kezelése.

en: There are no content blocks available.
hu: Nincsenek elérhető tartalmi blokkok.

en: Create and edit content blocks.
hu: Tartalmi blokkok létrehozása és szerkesztése.
