Smart Store (1.0.4) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Article
af: Artikel

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Support
af: Ondersteuning

en: Categories
af: Kategorieë

en: Size
af: Grootte

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: settings
af: verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Color
af: Kleur

en: Users
af: Gebruikers

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Profile
af: Profiel

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Products
af: Produkte

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Account
af: Rekening

en: and
af: en

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
