Smart Store (1.0.4) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Article
ast: Artículu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Categories
ast: Categoríes

en: Size
ast: Tamañu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Users
ast: Usuarios

en: Profile
ast: Perfil

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Basic page
ast: Páxina básica
