Smart Store (1.0.4) - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Article
eo: Artikolo

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Size
eo: Grandeco

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Color
eo: Koloro

en: Users
eo: Uzantoj

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Profile
eo: Profilo

en: Full
eo: Kompleta

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: image
eo: bildo

en: Account
eo: Konto

en: and
eo: kaj

en: Unpublish comment
eo: Maleldonu komenton

en: Rating
eo: Pritaksado

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
