Smart Store (1.0.4) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Administration
fy: Behear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Comment
fy: Reaksje

en: Users
fy: Brûkers

en: image
fy: ôfbylding

en: User account
fy: Brûkersaccount
