Smart Store (1.0.4) - en to hy translation catalogue (52 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Article
hy: Հոդված

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Color
hy: Գույն

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Wide
hy: Լայն

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Cancel the selected user account(s)
hy: Դադարեցնել ընտրված օգտատիրոջ հաշիվը

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
