Smart Store (1.0.4) - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Article
kk: Мақала

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Categories
kk: Категория

en: Size
kk: Көлем

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Color
kk: Түс

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Profile
kk: Профиль

en: Messages
kk: Хаттар

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Account
kk: Есеп

en: and
kk: және

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: Rating
kk: Рейтинг

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
