Smart Store (1.0.4) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Color
km: ពណ៌

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
km: @site ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ការ​ថែទាំ ។ យើង​នឹង​ត្រឡប់​មក​វិញ​ក្នុង​ពេល​ឆាប់​ៗ​នេះ​ ។ សូម​អរគុណ​ចំពោះ​ការ​រង់​ចាំ​ ។

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: image
km: រូបភាព

en: Account
km: គណនី

en: About
km: អំពី

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: and
km: និង

en: Unpublish comment
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Publish comment
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: Personal contact form
km: ​​សំណុំ​បែប​បទ​​​ទំនាក់​ទំនង​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
