Smart Store (1.0.4) - en to lv translation catalogue (135 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Article
lv: Raksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Size
lv: Izmērs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: settings
lv: iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Qty
lv: Skaits

en: Amount
lv: Summa

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Address
lv: Adrese

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Color
lv: Krāsa

en: Users
lv: Lietotāji

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Tools
lv: Rīki

en: Profile
lv: Profils

en: Full
lv: Pilns

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: or
lv: vai

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Cart
lv: Grozs

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Products
lv: Preces

en: Document
lv: Dokuments

en: image
lv: attēls

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Account
lv: Konts

en: Search help
lv: Meklēt palīdzībā

en: About
lv: Par

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: and
lv: un

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Rating
lv: Reitings

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: of
lv: no

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Email: Plain
lv: E-pasts: teksts

en: Email: HTML
lv: E-pasts: HTML

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Video file
lv: Video fails

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: Compact
lv: Kompakts

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Unit Price
lv: Vienības Cena

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Confirmation for [site:name]
lv: Apstiprinājums [site:name]

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)
