Smart Store (1.0.4) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Color
mn: Өнгө

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: image
mn: зураг

en: and
mn: ба

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
