Smart Store (1.0.4) - en to mr translation catalogue (41 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Register
mr: नोंदणी

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Article
mr: लेख

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Size
mr: आकार

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Address
mr: पत्ता

en: Color
mr: रंग

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mr: @site सध्या दुरुस्तीसाठी बंद आहे. आम्ही लवकरच परत येऊ. आपल्या संयमासाठी(patience) धन्यवाद.

en: Tools
mr: साधने

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Account
mr: खाते

en: Unpublish comment
mr: अप्रकाशित प्रतिक्रिया

en: Rating
mr: श्रेणी

en: Admin
mr: व्यवस्थापक

en: Delete comment
mr: प्रतिक्रिया मिटवा

en: Personal contact form
mr: खाजगी संपर्क अर्ज

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Taxonomy term page
mr: वर्गीकरण संज्ञेचे पान

en: Basic page
mr: साधे पान
