Smart Store (1.0.4) - en to ne translation catalogue (52 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Article
ne: लेख

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Size
ne: आकार

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Color
ne: रंग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: image
ne: तस्विर

en: Account
ne: खाता

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
