Smart Store (1.0.4) - en to nn translation catalogue (45 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Article
nn: Artikkel

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Qty
nn: Mengd

en: Address
nn: Adresse

en: Color
nn: Farge

en: Users
nn: Brukarar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nn: @site er under vedlikehald. Vi er snart tilbake. Takk for tålmodet.

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Products
nn: Varer

en: image
nn: bilete

en: Account
nn: Konto

en: Unpublish comment
nn: Upubliser kommentar

en: Rating
nn: Karakter

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Delete comment
nn: Slett kommentar

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Publish comment
nn: Publiser kommentar

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
