Smart Store (1.0.4) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: Administration
si: පාලනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: image
si: රූපය

en: Account
si: ගිණුම

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
