Smart Store (1.0.4) - en to sk translation catalogue (130 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Register
sk: Registrovať

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Article
sk: Článok

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: settings
sk: nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Qty
sk: Množstvo

en: Amount
sk: Množstvo

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Color
sk: Farba

en: Users
sk: Používatelia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Tools
sk: Nástroje

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Profile
sk: Profil

en: Full
sk: Plný

en: Messages
sk: Správy

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: or
sk: alebo

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Cart
sk: Košík

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Products
sk: Produkty

en: image
sk: obrázok

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Account
sk: Účet

en: Search help
sk: Pomoc pri vyhľadávaní

en: About
sk: Informácie o

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: and
sk: a

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: User account
sk: Používateľský účet

en: of
sk: z

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Email: Plain
sk: Email: obyčajný text

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Processing...
sk: Spracovávame...

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Delete order
sk: Odstrániť objednávku

en: Wide
sk: Široký

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Delete selected profile
sk: Odstrániť vybraný profil

en: Publish selected profile
sk: Zverejniť vybraný profil

en: Unpublish selected profile
sk: Skryť vybraný profil

en: Publish product
sk: Zverejniť produkt

en: Unpublish product
sk: Skryť produkt

en: Delete product
sk: Odstrániť produkt

en: Delete store
sk: Odstrániť obchod

en: order item
sk: položka objednávky

en: order items
sk: položky objednávky

en: Add to Cart Form
sk: Formulár Pridať do košíka

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať

en: Tax number
sk: IČ DPH

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
