Smart Store (1.0.4) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Size
sq: Madhësia

en: Link
sq: Lidhje

en: settings
sq: rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Color
sq: Ngjyra

en: Users
sq: Përdorues

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Profile
sq: Profili

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: Unpublish comment
sq: Fshihe komentin

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Personal contact form
sq: Formular kontakti personal

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
