Smart Store (1.0.4) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Address
ug: ئادرېس

en: Color
ug: رەڭ

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Full
ug: تولۇق

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: image
ug: رەسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: Password Reset
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: of
ug: جەمئىي

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار

en: All Categories
ug: بارلىق كاتېگورىيىلەر
