Smart Store (1.0.5) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Tags
am: መለያዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
am: @site በአሁኑ ሰዓት ማስተካከያ እየተደረገለት ነው፡፡ በቅርብ ጊዜ ውስጥ ወደነበረበት ይመለሳል፡፡ ለትዕግስቷ እናመሰግናለን!

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Account
am: መለያ

en: Unpublish comment
am: ያልታተመ አስተያየት

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Delete comment
am: አስተያየት ስርዝ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
