Smart Store (1.0.5) - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Article
bg: Статия

en: Administration
bg: Администриране

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Categories
bg: Категории

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Qty
bg: Кол

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Users
bg: Потребители

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Messages
bg: Съобщения

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Cart
bg: Количка

en: Shipping
bg: Доставка

en: Products
bg: Продукти

en: Account
bg: Акаунт

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: and
bg: и

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
