Smart Store (1.0.5) - en to eu translation catalogue (78 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Article
eu: Artikulua

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Image
eu: Irudia

en: settings
eu: ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Tools
eu: Tresnak

en: Full
eu: Osoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: or
eu: edo

en: Document
eu: Dokumentua

en: Account
eu: Kontua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: and
eu: eta

en: Unpublish comment
eu: Iruzkina desargitaratu

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Delete comment
eu: Ezabatu iruzkina

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Publish comment
eu: Argitaratu iruzkina

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Save comment
eu: Iruzkina gorde

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Public Files Directory
eu: Fitxategi publikoen direktorioa

en: Private Files Directory
eu: Fitxategi pribatuen direktorioa

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Narrow
eu: Estu
