Smart Store (1.0.5) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: RSS feed
is: RSS

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Tags
is: Frámerki

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Categories
is: Bólkar

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Users
is: Brúkarar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
is: @site verður viðlíkahildin í løtuni. Vit burdu verið aftur innan stutta tíð. Takk fyri tolnið.

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: Account
is: Kontusetingar

en: About
is: Um

en: and
is: og

en: Unpublish comment
is: Tak aftur viðmerking

en: User account
is: Brúkarakonta

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Delete comment
is: Strika viðmerking

en: Publish comment
is: Gev út viðmerking

en: Personal contact form
is: Persónligt kontaktoyðublað

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: Full comment
is: Full viðmerking

en: Save comment
is: Goym viðmerking
