Smart Store (1.0.5) - en to hr translation catalogue (70 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Article
hr: Članak

en: Administration
hr: Administracija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Support
hr: Podrška

en: Categories
hr: Kategorije

en: Image
hr: Slika

en: settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Teaser
hr: Mamac

en: User
hr: Korisnik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Qty
hr: Količina

en: Amount
hr: Iznos

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Users
hr: Korisnici

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Tools
hr: Alati

en: Messages
hr: Poruke

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: or
hr: ili

en: Cart
hr: Košarica

en: Shipping
hr: Dostava

en: Products
hr: Proizvodi

en: Account
hr: Račun

en: About
hr: Opis

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: and
hr: i

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Narrow
hr: Usko
