Smart Store (1.0.5) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Article
ka: სტატია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Image
ka: სურათი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Fixed
ka: ფიქსირებული
