Smart Store (1.0.5) - en to ku translation catalogue (47 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Article
ku: وتار

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Account
ku: هەژمار

en: About
ku: دەربارە

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Unpublish comment
ku: بۆچوون بکوژێنەوە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Publish comment
ku: بۆچوون بڵاوبکەوە

en: Personal contact form
ku: فۆرمی پەیوندیی تایبەتی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
