Smart Store (1.0.5) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Categories
mk: Категории

en: Help
mk: Помош

en: Users
mk: Корисници

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Delete comment
mk: Бришење коментар
