Smart Store (1.0.5) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Search help
my: အကူအညီများကို ရှာဖွေရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: of
my: ၏

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
