Smart Store (1.0.5) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Administration
oc: Administracion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Categories
oc: Categorias

en: Image
oc: Imatge

en: settings
oc: paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Audio
oc: Àudio

en: Teaser
oc: Acròcha

en: User
oc: Utilizaire

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Off
oc: Desactivat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Amount
oc: Montant

en: Users
oc: Utilizaires

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Full
oc: Complet

en: Messages
oc: Messatges

en: Token
oc: Geton (token)

en: Fixed
oc: Fixe

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: or
oc: o

en: Cart
oc: Carta

en: Account
oc: Compte

en: Search help
oc: Cercar l'ajuda

en: About
oc: A prepaus

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: and
oc: et

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: of
oc: sus

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL
