Smart Store (1.0.5) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Article
os: Уац

en: Administration
os: Разамынад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Categories
os: Категоритæ

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
