Smart Store (1.0.5) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ

en: Personal contact form
pa: ਨਿੱਜੀ ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
