Smart Store (1.0.5) - en to pl translation catalogue (156 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Article
pl: Artykuł

en: Administration
pl: Administracja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Support
pl: Wsparcie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Image
pl: Obraz

en: settings
pl: ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Teaser
pl: Skrót

en: User
pl: Użytkownik

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Off
pl: Wyłączony

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Qty
pl: Ilość

en: Amount
pl: Ilość

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Users
pl: Użytkownicy

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Full
pl: Pełny

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Token
pl: Wzorzec

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: or
pl: lub

en: Video
pl: Wideo

en: Cart
pl: Koszyk

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Products
pl: Produkty

en: Document
pl: Dokument

en: Brand
pl: Marka

en: Account
pl: Konto

en: Search help
pl: Pomoc dotycząca wyszukiwania

en: About
pl: O stronie

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: and
pl: i

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację komentarzy

en: Password Reset
pl: Reset hasła

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: of
pl: z

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Light
pl: Jasny

en: Email: Plain
pl: E-mail: Czysty

en: Email: HTML
pl: E-mail: HTML

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Publish comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Menu position
pl: Pozycja menu

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: Save comment
pl: Zapisz komentarz

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Unpublish content
pl: Zakończ publikację wpisów

en: Make content sticky
pl: Przyklej wpis

en: Make content unsticky
pl: Odklej wpis

en: Promote content to front page
pl: Opublikuj zawartości na stronie głównej

en: Remove content from front page
pl: Usuń zawartość ze strony głównej

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Stop sending
pl: Zatrzymaj wysyłanie

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa

en: Dark
pl: Ciemny

en: Delete order
pl: Usuń zamówienie

en: Wide
pl: Szeroki

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Confirmation for [site:name]
pl: Potwierdzenie dla [site:name]

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Publish taxonomy term
pl: Publikuj termin taksonomii

en: Unpublish taxonomy term
pl: Wstrzymaj publikację terminu taksonomii

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Fallback date format
pl: Awaryjny format zapisu daty

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: HTML Date
pl: Data HTML

en: HTML Datetime
pl: Data i czas HTML

en: HTML Month
pl: Miesiąc HTML

en: HTML Time
pl: Czas HTML

en: HTML Week
pl: Tydzień HTML

en: HTML Year
pl: Rok HTML

en: HTML Yearless date
pl: Data bez roku HTML

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Block the selected user(s)
pl: Zablokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Cancel the selected user account(s)
pl: Anuluj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Unblock the selected user(s)
pl: Odblokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Links related to the active user account
pl: Odnośniki związane z aktywnym kontem użytkownika

en: Administrative task links
pl: Odnośniki administracyjne

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: User tool links, often added by modules
pl: Odnośniki do narzędzi użytkownika, często dodanych przez moduły

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.

en: Search form (narrow)
pl: Formularz wyszukiwania (wąski)

en: Search form (wide)
pl: Formularz wyszukiwania (szeroki)

en: Wide (1090)
pl: Szeroki (1090)

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
pl: j F, Y
