Smart Store (1.0.5) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Article
ps: مقاله

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Image
ps: انځور

en: settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: or
ps: او

en: About
ps: په اړه

en: and
ps: او

en: Save comment
ps: څرګندون خوندي کول

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول
