Smart Store (1.0.5) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: or
se: dahje

en: Video
se: Filbma

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra

en: and
se: ja

en: of
se: oktiibuot
