Smart Store (1.0.5) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Register
sl: Registracija

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Article
sl: Članek

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Categories
sl: Kategorije

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Users
sl: Uporabniki

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: and
sl: in

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt
