Smart Store (1.0.5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: RSS feed
ta: RSS ஊட்டு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: and
ta: மற்றும்
