Smart Store (1.0.5) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Article
ur: مضمون

en: Administration
ur: تنظیم

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Image
ur: تصویر

en: settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Audio
ur: آڈیو

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ur: @site فی الحال زیرِ تعمیر ہے۔ براہِ مہربانی کچھ دیر بعد دوبارہ کوشش کیجیے۔

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔

en: and
ur: اور
