Smart Store (1.0.3) - en to et translation catalogue (322 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subscribers
et: Tellijad

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: settings
et: sätted

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Audio
et: Heli

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Database
et: Andmebaas

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Qty
et: Kogus

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Invoice
et: Arve

en: Code
et: Kood

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: Store
et: Pood

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: Tools
et: Tööriistad

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Profile
et: Profiil

en: Votes
et: Hääled

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Activity
et: Tegevus

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: or
et: või

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Cart
et: Ostukorv

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Product
et: Toode

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: image
et: pilt

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Permission
et: Õigus

en: Audio file
et: Helifail

en: Profiles
et: Profiilid

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Newsletters
et: Uudiskirjad

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: Search help
et: Abi seast otsimine

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: About
et: Programmist

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: and
et: ja

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Shipping method
et: Kohaletoimetamise viis

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rating
et: Hinnang

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Product Catalog
et: Tootekataloog

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: of
et: /

en: Flags
et: Lipud

en: Admin
et: Administraator

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Total price
et: Hind kokku

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Author name
et: Autori nimi

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Unit Price
et: Ühiku hind

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: You have not placed any orders with us yet.
et: Sa pole meilt veel midagi tellinud.

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: New Products
et: Uued tooted

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)

en: Olivero Medium
et: Olivero keskmine
