Smart Store (1.0.3) - en to ga translation catalogue (31 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: or
ga: nó

en: Shipping
ga: Seachadadh

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: Orders
ga: Orduithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: and
ga: agus

en: Total Amount
ga: Méid iomlán

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
