Smart Store (1.0.3) - en to lt translation catalogue (274 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: settings
lt: nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Issue
lt: Leidinys

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Qty
lt: Vnt

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Profile
lt: Profilis

en: Votes
lt: Balsai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Voter
lt: Balsuotojas

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Used in
lt: Naudojama

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Permission
lt: Leidimai

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Default newsletter
lt: Numatytasis naujienlaiškis

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Usage
lt: Naudojimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Account
lt: Paskyra

en: Search help
lt: Paieškos pagalba

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: About
lt: Apie

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: and
lt: ir

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Rating
lt: Reitingas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Admin
lt: Adminas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: No products available.
lt: Nėra prekių.

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Email: Plain
lt: El. paštas: paprastas tekstas

en: Email: HTML
lt: El. paštas: HTML

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Total price
lt: Viso kaina

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Stop sending
lt: Nustoti siųsti

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Dark
lt: Tamsiai

en: You have not placed any orders with us yet.
lt: Jūs dar nesate pateikę jokių užsakymų pas mus.

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Confirmation for [site:name]
lt: Patvirtinimas dėl [site:name]

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Default long date
lt: Numatytoji ilgoji data

en: Default medium date
lt: Numatytoji vidutinė data

en: Default short date
lt: Numatytoji trumpoji data

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: Send status
lt: Siųsti būseną

en: Send newsletter issue
lt: Siųsti naujienlaiškio leidimą

en: This is an example newsletter. Change it.
lt: Tai naujienlaiškio pavyzdys. Pakeiskite jį.

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: Newsletter Issue
lt: Naujienlaiškio leidinys

en: Use <em>Newsletter Issue</em> for newsletters.
lt: Naudokite <em>Naujienlaiškio leidin</em> naujienlaiškiams

en: Tracking link
lt: Sekimo nuoroda

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota

en: Tax number
lt: Mokesčių mokėtojo kodas

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
lt: jS F Y

en: Manage your subscriptions at [site:name]
lt: Tvarkykite savo prenumeratas [site:name]

en: We have received a request to manage your subscriptions for [simplenews-subscriber:mail] at [site:url]. To proceed please use the link below.
    
    [simplenews-subscriber:manage-url]
lt: Gavome prašymą tvarkyti jūsų prenumeratą [simplenews-subscriber:mail] adresu [site:url]. Norėdami tęsti, naudokite toliau pateiktą nuorodą
    
    [simplenews-subscriber:manage-url]

en: We have received a request to subscribe [simplenews-subscriber:mail] at [site:url]. To confirm please use the link below.
    
    [simplenews-subscriber:confirm-url]
lt: Gavome prašymą prenumeruoti [simplenews-subscriber:mail] adresu [site:url]. Norėdami patvirtinti, naudokite toliau pateiktą nuorodą.
    
    [simplenews-subscriber:confirm-url]
