Smart Store (1.0.3) - en to ms translation catalogue (145 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Register
ms: Daftar

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Item
ms: Barangan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: RSS feed
ms: Suapan RSS

en: more
ms: lagi

en: Article
ms: Artikel

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Comments
ms: Komen-komen

en: More
ms: Lagi

en: Action
ms: Tindakan

en: Tags
ms: Tag

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Categories
ms: Kategori

en: view
ms: lihat

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: No log messages available.
ms: Tiada mesej log tersedia ada.

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Icon
ms: Ikon

en: Filename
ms: Nama fail

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Picture
ms: Gambar

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: Files
ms: Fail

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Footer
ms: Pengaki

en: Roles
ms: Peranan

en: Comment
ms: Komen

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Last access
ms: Akses terakhir

en: Severity
ms: Keterukan

en: Last update
ms: Pengemaskinian terakhir

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Code
ms: Kod

en: Color
ms: Warna

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ms: @site kini sedang diselenggarakan. Kami akan kembali sebentar lagi. Terima kasih di atas kesabaran anda.

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Recent comments
ms: Komen terbaru

en: Profile
ms: Profil

en: Votes
ms: Undian

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: ‹ previous
ms: ‹ sebelum

en: next ›
ms: berikut ›

en: Member for
ms: Ahli sejak

en: Your message has been sent.
ms: Mesej anda telah dihantar.

en: People
ms: Orang

en: Blocked
ms: Disekat

en: Product
ms: Produk

en: image
ms: imej

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Published comments
ms: Komen diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Block description
ms: Keterangan blok

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Used in
ms: Digunakan dalam

en: Permission
ms: Keizinan

en: Profiles
ms: Profil-profil

en: « first
ms: « pertama

en: last »
ms: terakhir »

en: No comments available.
ms: Tiada komen tersedia ada.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ms: Pengguna dikira sedang berada dalam talian setelah berada di sesuatu laman selama ini.

en: Account
ms: Akaun

en: About
ms: Perihal

en: Publish content
ms: Terbitkan kandungan

en: and
ms: dan

en: Unpublish comment
ms: Nyahterbit komen

en: Block type
ms: Jenis blok

en: Rating
ms: Penilaian

en: User account
ms: Akaun pengguna

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Delete comment
ms: Padam komen

en: MIME type
ms: Jenis MIME

en: Posted in
ms: Dipos dalam

en: Search index
ms: Indeks carian

en: Publish comment
ms: Terbitkan komen

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Who's new
ms: Ahli baru

en: Personal contact form
ms: Borang hubungan peribadi

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Who's online
ms: Ahli dalam talian

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Full comment
ms: Komen penuh

en: Save comment
ms: Simpan komen

en: Unapproved comments
ms: Komen-komen tidak dapat kelulusan

en: Full content
ms: Kandungan penuh

en: Recent content
ms: Kandungan terbaru

en: Unpublish content
ms: Tarik balik terbitan kandungan

en: Make content sticky
ms: Buatkan kandungan lekit

en: Make content unsticky
ms: Buatkan kandungan tidak lekit

en: Promote content to front page
ms: Promosikan kandungan ke laman utama.

en: Remove content from front page
ms: Buangkan kandungan dari laman utama

en: Save content
ms: Simpan kandungan

en: Find and manage content.
ms: Carikan dan uruskan kandungan.

en: Taxonomy term page
ms: Halaman istilah taksonomi

en: No people available.
ms: Tiada orang tersedia ada.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ms: Seorang pentadbir telah mencipta satu akaun untuk anda di [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
ms: Cari dan urus pelawat yang berinteraksi dengan laman web anda.

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ms: Gunakan tag untuk mengelompokkan artikel yang bertopik serupa ke dalam kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ms: Guna <em>artikel</em> untuk kandungan sensitif terhadap waktu seperti berita, siaran-siaran akhbar atau kiriman blog.

en: Recent log messages
ms: Mesej-mesej log terbaru

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ms: Uruskan akaun pengguna, peranan, dan keizinan.

en: Asc
ms: Menaik
