Smart Store (1.0.3) - en to nl translation catalogue (393 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Registreren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Categories
nl: Categorieën

en: view
nl: weergeven

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: settings
nl: instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Total
nl: Totaal

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Issue
nl: Uitgave

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Qty
nl: Aant

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Bedrag

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Invoice
nl: Factuur

en: Payment
nl: Betaling

en: Payments
nl: Betalingen

en: Store
nl: Winkel

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Color
nl: Kleur

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Profile
nl: Profiel

en: Votes
nl: Stemmen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Activity
nl: Activiteit

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Fixed
nl: Vast

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: or
nl: of

en: Voter
nl: Stemmer

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Promotions
nl: Aanbiedingen

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Coupon
nl: Kortingscode

en: Coupons
nl: Kortingscodes

en: Shipping
nl: Verzending

en: Completed
nl: Voltooid

en: Products
nl: Producten

en: Orders
nl: Bestellingen

en: User page
nl: Profielpagina

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: image
nl: afbeelding

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Apply
nl: Toepassen

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Blocks
nl: Blokken

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Profiles
nl: Profielen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Usage
nl: Gebruik

en: Brand
nl: Merk

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Password Expiration
nl: Wachtwoordverloop

en: Search help
nl: Hulp bij zoeken

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: About
nl: Over

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: and
nl: en

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Shipping method
nl: Wijze van verzenden

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Rating
nl: Waardering

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Cart block
nl: Winkelwagenblok

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: of
nl: van

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Light
nl: Licht

en: No products available.
nl: Geen producten beschikbaar.

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Email: Plain
nl: E-mail: platte tekst

en: Email: HTML
nl: E-mail: HTML

en: Total Amount
nl: Totaalbedrag

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Billing
nl: Facturatie

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Menu position
nl: Menupositie

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Normal vote
nl: Normale stem

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
nl: Het standaardlabel voor beoordelingen van inhoud. Als er meerdere beoordelingen met verschillende labels op bepaalde inhoud worden uitgebracht, overweeg dan om een totaalbeoordeling toe te voegen.

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Coupon code
nl: Kortingscode

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: No orders available.
nl: U heeft nog geen bestellingen geplaatst.

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: TOTAL
nl: TOTAAL

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Unit Price
nl: Eenheidsprijs

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Contact Us
nl: Contact

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Dark
nl: Donker

en: Delete order
nl: Bestelling verwijderen

en: Asc
nl: Oplopend

en: You have not placed any orders with us yet.
nl: U heeft nog geen bestellingen bij ons gedaan.

en: Wide
nl: Breed

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Confirmation for [site:name]
nl: Bevestiging voor [site:name]

en: No stores available.
nl: Geen winkels beschikbaar.

en: Stores
nl: Winkels

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren

en: Order items
nl: Bestelitems

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: With selection
nl: Met selectie

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Public Files Directory
nl: Map voor publieke bestanden

en: Private Files Directory
nl: Map voor afgeschermde bestanden

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
nl: d/m/Y - H:i

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Recent comments.
nl: Recente reacties.

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: Manage your orders.
nl: Bestellingen beheren.

en: Product variation
nl: Productvariatie

en: Publish product
nl: Product publiceren

en: Unpublish product
nl: Product depubliceren

en: No payments yet.
nl: Nog geen betalingen.

en: Last Password Reset
nl: Laatste wachtwoordreset

en: Carts
nl: Winkelwagens

en: User orders
nl: Bestellingen van gebruiker

en: Display a list of placed orders for a user.
nl: Geef een lijst van bestellingen van een gebruiker weer.

en: Cart form
nl: Winkelwagenformulier

en: Delete product
nl: Product verwijderen

en: Delete store
nl: Winkel verwijderen

en: Order item
nl: Bestelitem

en: order item
nl: bestelitem

en: order items
nl: bestelitems

en: Add to Cart Form
nl: Formulier 'Toevoegen aan winkelwagen'

en: order_items: Order Item
nl: order_items: Bestellingsitem

en: Display a set of order items in a table.
nl: Een set bestelitems in een tabel weergeven.

en: Expired Password
nl: Verlopen Wachtwoord

en: Non-expired Password
nl: Niet-verlopen Wachtwoord

en: Order logs
nl: Bestellingslogs

en: No log entries.
nl: Geen logs aanwezig.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: Find and manage comments.
nl: Zoek en beheer reacties.

en: The approved comments listing.
nl: Lijst met goedgekeurde reacties.

en: Comments published
nl: Reacties gepubliceerd.

en: The unapproved comments listing.
nl: Lijst met afgekeurde reacties.

en: Comments unapproved
nl: Reacties afgekeurd

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Refunded:
nl: Terugbetaald:

en: Content Manager
nl: Inhoudsbeheer

en: - Any -|All Categories
nl: - Alle -|Alle categorieën

en: Offer type
nl: Aanbiedingstype

en: Remote video
nl: Externe video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: There are no order items yet.
nl: Er zijn nog geen bestellingsitems.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu

en: Search form (narrow)
nl: Zoekformulier (smal)

en: Search form (wide)
nl: Zoekformulier (breed)

en: Per-customer limit
nl: Limiet per klant

en: AVS response code
nl: AVS-statuscode

en: Wide (1090)
nl: Breed (1090)

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
nl: j  F  Y

en: Content blocks
nl: Inhoudsblokken

en: Per customer limit
nl: Limiet per klant

en: There are no promotions yet.
nl: Er zijn nog geen aanbiedingen.

en: Control whether the user must reset their password. If the password has expired, this field is automatically checked after the execution of Cron.
nl: De gebruiker dient zijn wachtwoord opnieuw in te stellen. Als het wachtwoord is verlopen, wordt dit veld automatisch aangevinkt na het uitvoeren van de cronjob.

en: Pending Expiration Mail Count
nl: Aantal verzonden e-mails wachtwoord verlopen

en: Whether an email notifying of a pending password expiration has been sent
nl: Of er een e-mail is verzonden met de melding dat het wachtwoord is verlopen

en: AVS response: [{{ avs_response_code }}] {{ avs_response_code_label }}
nl: AVS-status: [{{ avs_response_code }}] {{ avs_response_code_label }}

en: Find and manage content blocks.
nl: Zoek en beheer inhoudsblokken.

en: There are no content blocks available.
nl: Er zijn geen inhoudsblokken beschikbaar.

en: Create and edit content blocks.
nl: Inhoudsblokken aanmaken en bewerken.
