Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད
