Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: About
lt: Apie
